İlkyardım Eğitici Eğitiminden Mezun Olan Kursiyerlerimizin Kurumumuz Hakkında Görüşleri – 3

kursiyer yorumları

Sayfa 1 | Sayfa 2 | Sayfa 3 | Sayfa 4 | Sayfa 5

Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına kurumunuz tarafından düzenlenen ilk yardım eğitimlerini çok değerli öğretmenimiz Ayşegül bilgiçten aldım. Eğitimi veren öğretmenimiz liderlik özellikleri ne sahip son derece samimi hoşgörülü davranan motive edici tavırlar sergilemiş olup aldığım eğitimden son derece memnun bırakmıştır. Bilgi ve donanımıyla yaptığı sunumlarla materyalleriyle bana vermiş olduğu eğitim ile beni yeterlilik seviyesine ulaştırdığı için kendisine ve kurumunuza teşekkür ederim. Kurum içi temizliğiniz ikramlarınız hoşgörülü yardımcılarınız için ayrıca size de teşekkür ederim. Saygılarımla.

GÜLBİN AKI
ECZACI


Merhaba aldığım kurs boyunca kurumuzla ilgili genelde olumlu düşüncelere sahibim. Mescit bulunmasından dolayı ayrıca memnun oldum. Eğitmen tecrübesi ve alakası çok güzeldi. Her şey için teşekkürler.

Dr.OĞUZHAN YILMAZ

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi


Beklentilerimin gerçekten çok üstünde buldum. Samimi ve sıcak personellere sahip olduğunuz için çok teşekkür ederim. Temizlik personelinden aşçısından tutun mesul müdüre kadar herkes tebessümle konuşuyor. Bu özellikleri beni burada evimdeymişim gibi hissettirdi. Hocamıza ayrıca bir parantez açmak istiyorum.15 yıllık eğitim hayatımda çok hoca öğretmen eğitmen gördüm ama Ayşegül hoca gibisini gerçekten görmedim. Bir eğitmen hoca öğretmen danışmanda bulunacak bütün özellikleri bulunduruyorsunuz. Enerjiniz coşkunuz disiplinli oluşunuz beni o kadar etkiledi ki sizi kendime örnek aldım. Hayalimdeki Eğitmensiniz. Size teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılar.

ADEM YOĞURTÇUĞLU
TIBBİ GÖRÜNTELEME TEKNİKERİ


7 Günlük eğitim süreci benim açımdan çok fazla güzeldi. Dersleri dolu dolu tamamen adapte olup kendinizi bu tatlı dilinizle dinlettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ağzınıza emeğinize sağlık sizi her anlamda örnek alıp kendime uyarlayacağım. İnşallah sizin gibi başarılı bir eğitmen olmam dileyiğle.

ELİF BÜYÜK
PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKERİ 


Yeni Ümit Eğitim kurumlarına başladığım an çok tedirgindim. Nasıl kişilerle karşılaşacağım nasıl davranacaklar diye ama tedirginliğim başladığım andan itibaren değişime uğradım. Kendimi evimde memleketimdeymiş gibi buldum. Yapılan ikramlar, self servisler personelin güler yüzlü davranması beni çok mutlu etti, kursun uzamasını bile düşündüğüm olmuştur. Eğitim konusuna gelince Ayşegül hocam mükemmel kişiliği ve anlatımıyla bizi çok motive etti. Kalıplaşmış bilgi ve becerilerimizi yenileriyle değiştirme olanağı sundu, çok faydalı olacağını düşünüyorum. Kendim ve ekip arkadaşlarım adına kurs müdür ve tüm ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her zaman sizinle beraber olduğumuzu unutmayacağım.

AYDIN AKYÜZ
SAĞLIK TEKNİKERİ 


Kursa başlamamdaki ilk amacım açıkçası maddiyata dayalıydı. Çünkü insanlar genelde temel ihtiyaçlarına göre yaşamlarını belirler. Benim maddi olarak ihtiyacım arttığı için bu şekilde düşünmeme sebep oldu. Ama bu tür eğitimlerin maddi ihtiyaçtan çok maneviyatı çok hayati önem taşıdığını çok daha iyi kavramış oldum. Bu şekilde düşünmemi sağlayan ve bunu daha iyi kavramamı sağlayan Ayşegül hocam oldu. Benim için çok iyi arkadaşlar tanımamı sağlıklı bir eğitim almamı sağlamış oldu. Bu durumdan dolayı hocamın emeğine çok çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sunumlar harika.

EBRU ERYILMAZ
SAĞLIK MEMURU


Telefonla ilk bağlantı ve bilgi aktarımın da sorun yoktu. Gayet kibar bir yaklaşım vardı. Eğitimi alma kararı verdikten sonra ki aşamada bilgi verildi. Kayıt için ne kadar süre olduğu bildirildi bir sorunla karşılaşılmadı. Suna hanım ile görüşmeleri yürüttük memnun kaldım. Beni en çok memnun eden konulardan biri bayram öncesi arayıp eğitim kitabımı alabileceğimi söylemeleri ve bana ulaşması oldu. Çok güzel ve özel bir davranıştır. Ayşegül hanımdan eğitim almak çok özeldi. Konusunun uzmanı iletişimi çok iyi öğretmek için çok çabalayan bizlerden çok daha fazla yorulan ve kendi özel saatlerini dahi bizlere ayıran bir eğitimci kendisine çok teşekkür ediyorum. Sanırım bu eğitimi alabileceğimiz en iyi eğiticiden aldık. Ayrıca uzun süre ayırıp hazırladığı sorularla bize konuları özetleyen hocamızdı. Ayrıca teşekkürü borç bilirim. İkramlarınız güzeldi börek çöreği hazırlayan aşçınız Fatma hanıma çok teşekkür ellerine sağlık. Genel olarak hizmetinizden memnun kaldığı söyleyebilirim.

FATMA KURNAZ
HEMŞİRE


Eğitim için bu kurumu seçtiğim için içim çok rahat. Sertifikamı alacağım. Özellikle Ayşegül hocanın eğitimi bana o kadar katkı sağladı ki bu eğitime başlamadan önce ilk yardım konusunda hiçbir bilgim yoktu. Buraya gelirken öğrenemem yapamam korkum çok fazlaydı. Ayşegül hoca daha ilk günden bu korkumu aşmamda tamamen tek destek oldu bana. Daha sonra oluşturduğu sınıf ortamı öğrenmemi çok kolaylaştırdı. Arkadaşlarım gerçekten iyiydi. Bu sıcak ortamı oluşturan Ayşegül hocaydı. Bu eğitim merkezini de internette araştırırken buldum ve hiç sorup soruşturman ney nedir bilmeden başvuru yaptım. Dediğim gibi içimde korkular vardı. Eğitim eğitici kurum hakkında ama şu anda buraya geldiğim için hiçbir pişmanlık yok içimde aksine eğitim için başka bir kuruma gitmeyip buraya geldiğim için ve Ayşegül hocadan bu eğitimi aldığım için içim çok huzurlu ve mutluyum. Bu kurumda çalışan personellerde sıcakkanlı güler yüzlü. İlk başvuruda çalışan personellerde sıcakkanlı güler yüzlü. İlk başvuruda sürekli irtibatta olduğum kişi suna hanımdı. Ona da çok teşekkür ederim. Aklıma ne takılsa ne zaman arasam hoş karşıladı. Eğitim günlerindeki pasta ve börekler için aşçınıza da çok teşekkür ederiz. Ellerine sağlık anne eli değmiş gibiydi. Bu kuruma özelliklede Ayşegül hocama her şey için tüm emekleri için çok teşekkür ediyorum.

FATMA SOLĞUN
LABORANT 


Çok verimli güzel bir eğitimdi. Öğretmenimizden çok memnun kaldım. Konuya hâkim dünya tatlısı bir insan çok iyi bir eğitimci. Hiç unutmayacağım harika eğlence bilgi ve sevgi dolu bir hafta geçirdim. Teşekkürler. Bu arada ikramlar harikaydı.

MELİKE GÜNER
HEMŞİRE 


Öncelikle güler yüzlü ve profesyonel eğitiminiz için çok teşekkür ederim. Eğitmenlikten önce insan olduğunuz ve insanlara önem verdiğiniz için eğitim kalitesini çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Bundan sonraki hayatımda eğitmenlerimizi örnek göstereceğim benim için referans bir eğitim oldu. Her şey için teşekkür ederim.

ÖZGÜR KÜÇÜKAFACAN
LABORANT


Eğitime başlamadan önce aklımda birçok soru işreti vardı. Ancak sizi tanıdıktan sonra iyi ki bu eğitime katılmışım dedim. Sınıfa kişilere karşı olan yaklaşımınız dersi işleyişiniz ders ve birçok yönünüzle harika bir eğitimcisiniz eğitimin bizlere birçok yönden katkı sağladığını düşünüyor her şey için çok teşekkürler. Başarılarınızın daim olmasını diliyor iyi ki sizi tanımışım Hocam.

UMUT CAN ÇALKAN
ANESTEZİ TEKNİKERİ

İlk Yardım Eğitici Eğitimi

  • Bizi twitter dan takip edebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda yorum yapabilir, sorular sorabilirsiniz.

Leave a Reply