Hakkımızda

İlk Yardım Eğitici Eğitimlerinde, kurumumuzun uzman kadrosuyla sizleri “ilk yardım öğretmeni” formasyonuna kavuşturur. Kurumumuz, T.C.Sağlık Bakanlığı, Acil Hizmetler Genel Müdürlüğünün vermiş olduğu 028 nolu ruhsat ile ilk yardım eğitici eğitimi düzenlemeye yetkilidir. 2006 yılında aldığımız yetki ile eğitimlerimize günümüzde de devam etmekteyiz.

Eğitmenlerimiz de, bakanlığın verdiği yetkinlik belgesi ile eğitim vermeye yetkililerdir. Konusunda uzman eğitmenlerimiz sizleri ilk yardım eğitmenliğine kusursuz bir şekilde hazırlarlar.

Hedefimiz

Evrensel değerler ışığında verdiğimiz eğitimlerde, insana dokunan, nitelikli, sorgulayıcı, gelişime ve değişime açık  öncü bir eğitim kurumu olmaktır.

Amacımız

İlk yardım öğretmeni olacak kişileri eğitirken, eğittiğimiz kişilerin yarın başkalarını eğiteceğini hiç aklımızdan çıkarmıyoruz. Bunun bilinci ile sorumluluklarımızın ne kadar fazla olduğunu biliyoruz. Bugüne kadar mezun ettiğimiz ilk yardım öğretmenlerimizin, onbinlerce kişiye bilinçli bir şekilde eğitim verdiğini görmek bizi daha da istekli hale getiriyor ve motivasyonumuz daha da artıyor. Amacımız her zaman en iyiyi yaparken, en iyiyi yapmasını da öğretmektir.


İlk Yardım Eğitimi