İlkyardım Eğitici Eğitiminden Mezun Olan Kursiyerlerimizin Kurumumuz Hakkında Görüşleri – 2

kursiyer yorumları

Sayfa 1 | Sayfa 2 | Sayfa 3 | Sayfa 4 | Sayfa 5

Eğitim sürecimiz çok zevkli geçti. Ayşegül hocamız hem konusuna son derece hâkim hem de alçak gönüllü, sıcak ve içten bir insan işini severek yaptığı duygusu hemen katılımcıya geçiyor. Ayrıca konu anlatımı net, vurgulamaları isabetli sık sık tekrar ve pratik yaptırarak konuyu pekiştiriyor. Sınıf ortamı rahat, mola yerleride ihtiyaca uygun. Üstelik her gün lezzetli ikramlarla ağırlandık. Hem hocamıza hem kuruma sağladıkları kaliteli hizmet için teşekkür ederim.

SEZEN BARUT
ECZACI


Eğitim kurumunuzun eğitime verdiği ciddiyetin ötesinde son derece konusuna hâkim güler yüzlü ve gerçek bir eğitim ortamı yaratan eğitmenimizin varlığından ikramlarımızın düzenliliği her an ulaşılabilir ve lezzetiyle 5 günlük eğitimin hiç sıkılmadan vakit muhasebesi yapmadan nasıl bittiğini gördüğümüzde itiraf edelim ki üzüldük. Evimizden işimizden uzaktaki zamanının yeni insanlarla tanışarak kaynaşarak nasıl geçtiğini anlayamadık. Bu ortamı sağlayan bana kursun yetkililerine hocamız Ayşegül hanıma personeliniz suna hanıma teşekkür ederiz. Yeni bir eğitimde bulaşmak dileyiğle.

Dr.İBRAHİM ETHEM TAŞCIOĞLU

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi


kursiyer öktem

Kurumunuza internetten ulaşmıştım. Birkaç kurum arasında biraz araştırma yapıp buraya karar vermiştim. Ve şimdi diyorum ki, iyi ki de sizi tercih etmiştim. 5 günlük eğitim boyunca burada çok güzel bilgilerle ayrılıyorum. Kendi eğitmenlik hayatımda kullanabileceğim çok doğru, tercih ve gerekli olan tüm bilgilerini burada eksik siz olarak aldığımı düşünüyorum.

Eğitmenimiz Ayşegül Bilgiç, son derece donanımlı, işinin ehli, bilgili, bizi her zaman motive edici, ilgimizi her daim yüksek noktada nokta da tutan, güler yüzlü, anlayışlı ve pozitif bir eğitmendi. Ve bence Ayşegül Hanım’ın bizim eğitmenimiz olması bizim içinde gerçek anlamında bir şanstı. Kurumunuzda ve Ayşegül Bilgiç ile bu eğitimi aldığım için son derece memnunum. Bu konuda tavsiye edeceğim. İlk adreste her zaman için burası olacaktır.

AYŞE ÖKTEM

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Teknikleri


Kursa başlamadan önce almak istediğim belgeyle ilgili çok bilgim olmamakla birlikte hayli yüksekti. Başladıktan sonra neler yapabileceğimi öğrenmekle başlayan eğitim sürüveni bu gün son buldu. Bütün beklentimi karşılamakla kalmadı daha da üzerine koyarak sonlandı. Kursun başından sonuna kadar yapılan her şey benim için son derece yararlı olduğuna inanıyorum. İşinizde en iyi olduğunuz kanatindeyim. Eğitimde üzerine koyulacak bir şey yapılabilirim bilmiyorum. Çünkü benim için son derece yeterli oldu. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

MERVE METİN
BİYOLOG


Ayşegül hocama teşekkürler her şey çok güzeldi. İkramlar güzeldi (özellikle cevizli börek )

TEMEL TANSU BALLI
DOKTOR


Kurstaki eğitimde güleryüzlü, motive edici, açık ve öğretici bir tutumla, eğlenceli bir şekilde tamamladık. Pratik eğitim ve eğitmenlik becerilerini geliştirmek konusunda özellikle durularak yeterliliğe ulaştırıldı. Sıcakkanlılık ve motive edicilik konusunda mükemmel bir eğitmenimiz vardı. Bütün öğretilenler, eğitmenimizin çabası ve kaliteli hizmet için teşekkür ederim.

KÜBRA BURCU
DİŞ HEKİMİ


Kurumun ilgisi ve alakası memnun edici. Çalışma ortamı ders işlemeye tüm özellikleri ile uygun hale getirilmiş. Eğitim için araç gereç gibi ihtiyaçlarımız istenildiği anda temin edilebilmekte. Kurumun en önemli farkı ise Ayşegül hoca çünkü ilk günden itibaren bizlere sağladığı ortamla kendimizi evimizdeymişiz gibi rahat hissetirdi. Herkesle tek tek ilgilenerek eksikler üzerinde durdu geliştirebilir bütün bilgilerimizi yeterlililk hatta ustalaşma boyutuna taşıdı. Ben 7 yıllık eğitimciyim bu kadar olumlu özelliği bir arada bulunduran çok nadir eğitimcilerden biri. Güler yüzü sıcaklığı ve gerçek samimiyeti ile bunun üzerine eksiksiz konu hâkimiyeti ile kendimi yetişmiş kabul ediyorum. Ayşegül hocam size çok çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

MEHTAP GÜNASLAN
BİYOLOG


İlk Yardım Eğitimi


Ayşegül hocama verdikleri bilgiden ve bize özellikle bana kattıkları bilgi ve paylaşımlardan dolayı çok teşekkür ederim. Dilerim yolumuz mesleki açıdan sürekli beşirir. Kuruma ve hocama her şey için teşekkürleri sunar başarılarının devamını dilerim.

YILMAZCAN ALPANDAÇ
RADYOTERAPİ TEKNİKERİ


Kursa başlamamdaki ilk amacım açıkçası maddiyata dayalıydı. Çünkü insanlar genelde temel ihtiyaçlarına göre yaşamlarını belirler. Benim maddi olarak ihtiyacım arttığı için bu şekilde düşünmeme sebep oldu. Ama bu tür eğitimlerin maddi ihtiyaçtan çok maneviyatı çok hayati önem taşıdığını çok daha iyi kavramış oldum. Bu şekilde düşünmemi sağlayan ve bunu daha iyi kavramamı sağlayan Ayşegül hocam oldu. Benim için çok iyi arkadaşlar tanımamı sağlıklı bir eğitim almamı sağlamış oldu. Bu durumdan dolayı hocamın emeğine çok çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sunumlar harika.

EBRU ERYILMAZ
SAĞLIK MEMURU


Ayşegül hanıma güzel insan değerli varlık sizinle tanışmış olmak tanımak ve vakit geçirmek çok güzeldi. Sunumlarınız dersleriniz katılım ve eğlenceleriniz çok güzeldi. Bizlere katkılarınızdan dolayı çok teşekkürler bu arada ikramlarınız harika. Yeni ümit ailesine ve sizlere çok teşekkürler. Bu arada cevizli börek yaptığınızda haber verirseniz sevinirim.

SELÇUK AYDOĞAN
ACİL TIP TEKNİSYENİ 


Güzel sıcak bir kurum kendini evinde gibi hissediyorsun çalışanların bize karşı olan davranışları gayet iyi. Ayşegül hocamızdan çok memnun kaldık. Bize bilgi aktarışı kişiliği bize olan sıcaklığı çok güzeldi. Geldiğimiz ilk günden beri yabancılık hissetmedik hissettirmedi hocamız benim için önemli olan kendimi rahat hissedebildiğim bir ortamda bulunmak hep ve bunu burada gördüm çok memnun kaldım. Sertifika alacak arkadaşlarımı buraya kesinlikle yönlendireceğim. Eğitim boyunca bir sorunla karşılaşmadık her şey güzeldi. Hocamızdan çok memnun kaldık aileden biri gibiydi eğitimde elinden geleni yaptığı için hocamıza çok teşekkür ederim. Bilgilerini gayet güzel aktardı öğretti. İkramlardan da çok memnun kaldık. Burada yapılması bize ayrı bir değer verildiğinin göstergesinden bir taneydi. Bu kurumun yaptığı en güzel şeylerden bir tanesi Ayşegül hoca gibi birini kadroya alması olmuştur bence her şey için teşekkürler.

ÖMER ANLAYAN
TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKERİ


Merhaba;

Ben meslek hayatımın dokuzuncu yılını yaşamış olan bir sağlık personeliyim. Mesleğim gereği zorunlu veya gönüllü olarak birçok kurs ve programa katıldım. Ancak samimiyetle söylemem gerekirse gerek fiziksel gerek sosyal açıdan tatmin olarak ayrıldığım eğitim sayısı oldukça azdır. Sizlere bu sektörde kalite ve seviyeyi bir arada sunduğunuz ve katılımcılarınıza kuru eğitim yerine tebessüm ve özveriyi yansıttığınız için müteşekkirim. Bir hafta boyunca tam doyuma ulaştığımız konu anlatımıyla ve ilgiyi he daim üst seviye de tutmayı başaran sevgili Ayşegül hanıma sonsuz teşekkürü borç bilirim. Sizler sayesinde başarıya ulaşacağımız ümidi tamdır. Söylemeden geçemeyeceğim ikindi ikramlarınız pastane lezzetinde. İhtiyaçlarımıza ve değerlerimize önem verdiğiniz için teşekkür eder kurumunuza ve hocamıza başarılı bir meslek hayatı dilerim.

SİNEM DİNMEZ
EBE


Beklentilerimin gerçekten çok üstünde buldum. Samimi ve sıcak personellere sahip olduğunuz için çok teşekkür ederim. Temizlik personelinden aşçısından tutun mesul müdüre kadar herkes tebessümle konuşuyor. Bu özellikleri beni burada evimdeymişim gibi hissettirdi. Hocamıza ayrıca bir parantez açmak istiyorum.15 yıllık eğitim hayatımda çok hoca öğretmen eğitmen gördüm ama Ayşegül hoca gibisini gerçekten görmedim. Bir eğitmen hoca öğretmen danışmanda bulunacak bütün özellikleri bulunduruyorsunuz. Enerjiniz coşkunuz disiplinli oluşunuz beni o kadar etkiledi ki sizi kendime örnek aldım. Hayalimdeki Eğitmensiniz. Size teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılar.

ADEM YOĞURTÇUĞLU
TIBBİ GÖRÜNTELEME TEKNİKERİ


Merhabalar;

07.09.2015 tarihli ilk yardım eğitici eğitmen kursuna katıldım. Öncelikle sıkıcı bir eğitim olacağından emindim. Klasik bir eğitmenden beş günlük monoton bir kursun ilk gününe çekinerek gelmiştim. Fikrim 09.15 itibari ile değişti. Ben bugüne kadar hiçbir eğitmeni kendime bu kadar yakın saygı beklemekten çok saygı gösterici ve çok daha önemlisi anne gibi kendime yakın hissetmiştim. Bazen aldığım eğitimlerde diğer kursiyerler ile tanışmada, isimlerini bile öğrenmeden sertifika aldığımı hatırlıyorum. Çelikle Ayşegül hocam bizi iyi bir takım yaptı. Ekip ruhunu aşıladı. Amacımızı ve hedeflerimizi ayrı ayrı öğrendi ve bunu hiç unutmadan bizi sağlıklı eğitti. Çok şükür. Keşke ile değil iyi ki ile son eğitim günümüzü sonlandırıyoruz. İyi ki bu merkezde Ayşegül hocanın eğitimine katılmışız. Merkez ofis çalışanları, personel, görevliler her zaman anlayışlı ve saygılıydılar. Ne çayımız ve suyumuz eksik olmadı. İkramlar çok lezzetliydi. Kesenize bereket, akşam eğitim çıkışı ekstra çalışmalara kaldık bazen iki saat mesaileri bitmiş olmasına rağmen üfleyen ‘acele edin ’diyen olmadı. Ne mutlu eksik ya da yanlış bilgi ile gitmediğimden eminim Kurumunuzun ve Ayşegül hocamın başarılarının devamını diliyorum.

SAYGILARIMLA

TUĞBA ARSLAN
TIBBI DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜ


Yeni Ümit Eğitim kurumlarına başladığım an çok tedirgindim. Nasıl kişilerle karşılaşacağım nasıl davranacaklar diye ama tedirginliğim başladığım andan itibaren değişime uğradım. Kendimi evimde memleketimdeymiş gibi buldum. Yapılan ikramlar, self servisler personelin güler yüzlü davranması beni çok mutlu etti, kursun uzamasını bile düşündüğüm olmuştur. Eğitim konusuna gelince Ayşegül hocam mükemmel kişiliği ve anlatımıyla bizi çok motive etti. Kalıplaşmış bilgi ve becerilerimizi yenileriyle değiştirme olanağı sundu, çok faydalı olacağını düşünüyorum. Kendim ve ekip arkadaşlarım adına kurs müdür ve tüm ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her zaman sizinle beraber olduğumuzu unutmayacağım.

AYDIN AKYÜZ
SAĞLIK TEKNİKERİ 


Telefonla ilk bağlantı ve bilgi aktarımın da sorun yoktu. Gayet kibar bir yaklaşım vardı. Eğitimi alma kararı verdikten sonra ki aşamada bilgi verildi. Kayıt için ne kadar süre olduğu bildirildi bir sorunla karşılaşılmadı. Suna hanım ile görüşmeleri yürüttük memnun kaldım. Beni en çok memnun eden konulardan biri bayram öncesi arayıp eğitim kitabımı alabileceğimi söylemeleri ve bana ulaşması oldu. Çok güzel ve özel bir davranıştır. Ayşegül hanımdan eğitim almak çok özeldi. Konusunun uzmanı iletişimi çok iyi öğretmek için çok çabalayan bizlerden çok daha fazla yorulan ve kendi özel saatlerini dahi bizlere ayıran bir eğitimci kendisine çok teşekkür ediyorum. Sanırım bu eğitimi alabileceğimiz en iyi eğiticiden aldık. Ayrıca uzun süre ayırıp hazırladığı sorularla bize konuları özetleyen hocamızdı. Ayrıca teşekkürü borç bilirim. İkramlarınız güzeldi börek çöreği hazırlayan aşçınız Fatma hanıma çok teşekkür ellerine sağlık. Genel olarak hizmetinizden memnun kaldığı söyleyebilirim.

FATMA KURNAZ
HEMŞİRE

İlk yardım Eğitiminde İletişim Becerisi Amaçları


Eğitim için bu kurumu seçtiğim için içim çok rahat. Sertifikamı alacağım. Özellikle Ayşegül hocanın eğitimi bana o kadar katkı sağladı ki bu eğitime başlamadan önce ilk yardım konusunda hiçbir bilgim yoktu. Buraya gelirken öğrenemem yapamam korkum çok fazlaydı. Ayşegül hoca daha ilk günden bu korkumu aşmamda tamamen tek destek oldu bana. Daha sonra oluşturduğu sınıf ortamı öğrenmemi çok kolaylaştırdı. Arkadaşlarım gerçekten iyiydi. Bu sıcak ortamı oluşturan Ayşegül hocaydı. Bu eğitim merkezini de internette araştırırken buldum ve hiç sorup soruşturman ney nedir bilmeden başvuru yaptım. Dediğim gibi içimde korkular vardı. Eğitim eğitici kurum hakkında ama şu anda buraya geldiğim için hiçbir pişmanlık yok içimde aksine eğitim için başka bir kuruma gitmeyip buraya geldiğim için ve Ayşegül hocadan bu eğitimi aldığım için içim çok huzurlu ve mutluyum. Bu kurumda çalışan personellerde sıcakkanlı güler yüzlü. İlk başvuruda çalışan personellerde sıcakkanlı güler yüzlü. İlk başvuruda sürekli irtibatta olduğum kişi suna hanımdı. Ona da çok teşekkür ederim. Aklıma ne takılsa ne zaman arasam hoş karşıladı. Eğitim günlerindeki pasta ve börekler için aşçınıza da çok teşekkür ederiz. Ellerine sağlık anne eli değmiş gibiydi. Bu kuruma özelliklede Ayşegül hocama her şey için tüm emekleri için çok teşekkür ediyorum.

FATMA SOLĞUN
LABORANT 


Öncelikle kursa ilk geldiğim günkü psikolojide şimdi nasıl geçecek bir hafta sıkıntıdan patlarım oldu ama Ayşegül hocamızı tanıyınca dersine girince ön yargım değişti. Gerçekten harika, eğlenceli, güzel, zevkli bir hafta geçirdim. Hem çok verimli bir ders verdi hem de yeni yeni şeyler öğrendim. İnsanlara yaklaşımı ders anlatışı olsun gerçekten çok değerli bir hocamız. Bende bundan sonraki eğitimimde Ayşegül hocamızı örnek almaya çalışacağım. Diğer çalışanlar gene öyle çok güler yüzlü, sıcak bir ortam aile ortamından bile güzel. Her gün verilen ikramlar çok dikkatimi çekti. Gerçekten çok güzel düşünülmüş. Bugün buradaki son günüm ama keşke kurs bitmese de bu sıcak ortamdan ayrılmasam diyorum.

NURULLAH DEMİRCAN
TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKERİ


Güzel sıcak bir kurum kendini evinde gibi hissediyorsun çalışanların bize karşı olan davranışları gayet iyi. Ayşegül hocamızdan çok memnun kaldık. Bize bilgi aktarışı kişiliği bize olan sıcaklığı çok güzeldi. Geldiğimiz ilk günden beri yabancılık hissetmedik hissettirmedi hocamız benim için önemli olan kendimi rahat hissedebildiğim bir ortamda bulunmak hep ve bunu burada gördüm çok memnun kaldım. Sertifika alacak arkadaşlarımı buraya kesinlikle yönlendireceğim. Eğitim boyunca bir sorunla karşılaşmadık her şey güzeldi. Hocamızdan çok memnun kaldık aileden biri gibiydi eğitimde elinden geleni yaptığı için hocamıza çok teşekkür ederim. Bilgilerini gayet güzel aktardı öğretti. İkramlardan da çok memnun kaldık. Burada yapılması bize ayrı bir değer verildiğinin göstergesinden bir taneydi. Bu kurumun yaptığı en güzel şeylerden bir tanesi Ayşegül hoca gibi birini kadroya alması olmuştur bence her şey için teşekkürler.

ÖMER ANLAYAN
TIBBI GÖRÜNTELEME TEKNİKLERİ


Ben başka bir kursla görüşüyordum. Acil şube’de Ayşegül hoca ile karşılaştım. İyiki de Allah karşıma Ayşegül hocamı çıkarmış. Şubede gördüğümde Ayşegül hocama içim ısınmıştı eğitime başladıktan sonra ise hayatımda rol modeli alabileceğim kişi oldu. Verdiği eğitimle güler yüzü sıcakkanlılığı ile hayatımda devamlı örnek alacağım biri haline geldi. Yeni ümit eğitim kurumu da bu yüzden aklımın bir kenarına kaliteli eğitim veren bir kurum olarak yer etti. Bundan sonra eğitim alacak arkadaşlara da burayı tavsiye edeceğim. Hatta kardeşimi buranın Tmgd kursuna kaydettim. Ayrıca ikramları yapan Fatma hanıma da çok teşekkür ederim. İkram saatlerinde ara ara kursa uğramayı düşünüyorum. Bizlerin eğitiminde emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Ayşegül hocam sizinle sosyal hayatta da görüşmeyi isterim.

ÖZLEM GÜNEŞ BEKLER
HEMŞİRE


Merhabalar ben direk konuya girmek istiyorum. Öncellikle kurs ortamı katılımcılara yaklaşımlar ilişkiler çok başarılı. Ben hayatımda 15 yıllık eğitim öğretim hayatımda Ayşegül bilgiç hocam kadar mükemmel bir hoca görmedim. Tebessüm davranışları ders anlatımı kişiliği insanlığı çok mükemmel çok teşekkür ederim. Hocama bana verdiği altın bilezikleri için ben bütün derslerden sıkılırdım. Ama 5 günlük kurs bitti diye nerdeyse ağlayacağım hocam. Bir ara kursta kalıp tekrar eğitim almayı bile düşündüm ama maddi durumum sağ olsun bu fikrimi reddetti. Kurstaki ikramlara gelecek olursak ben çok şaşırdım şok oldum. Böyle bir ikamda bulunulmasında bence her kim yapıyorsa çok başarılı özellikle ağlayan kekte hakları ödenmez. Bide suna hanım var yeni ümitte onu da çok sevdim. Kendisi çok güler yüzlü bir hanımefendi. Bizle ilgilendiği için kendisine teşekkür ederiz. Ama Ayşegül hocamı anlat anlat bitmez tabi. Oyunlarını hiç unutmayacagız. Hocamı anlat anlat bitiremiyorum ki. Ama kâğıdım bitiyor sözleri burada kesmem lazım artık. Çok konuştum inşallah kursu bitirebiliriz. Hocam her şey için teşekkür ederim. İrtibatlarımızın kesilmeyecğinden eminim. Bir hatam varsa affola. Teşekkürler yeni ümit ailesi.

SELAHİTTİN SERVİ
SAĞLIK MEMURU 


Merhaba;

Ben meslek hayatımın dokuzuncu yılını yaşamış olan bir sağlık personeliyim. Mesleğim gereği zorunlu veya gönüllü olarak birçok kurs ve programa katıldım. Ancak samimiyetle söylemem gerekirse gerek fiziksel gerek sosyal açıdan tatmin olarak ayrıldığım eğitim sayısı oldukça azdır. Sizlere bu sektörde kalite ve seviyeyi bir arada sunduğunuz ve katılımcılarınıza kuru eğitim yerine tebessüm ve özveriyi yansıttığınız için müteşekkirim. Bir hafta boyunca tam doyuma ulaştığımız konu anlatımıyla ve ilgiyi he daim üst seviye de tutmayı başaran sevgili Ayşegül hanıma sonsuz teşekkürü borç bilirim. Sizler sayesinde başarıya ulaşacağımız ümidi tamdır. Söylemeden geçemeyeceğim ikindi ikramlarınız pastane lezzetinde. İhtiyaçlarımıza ve değerlerimize önem verdiğiniz için teşekkür eder kurumunuza ve hocamıza başarılı bir meslek hayatı dilerim.

SİNEM DİNMEZ
EBE


Merhabalar;

07.09.2015 tarihli ilk yardım eğitici eğitmen kursuna katıldım. Öncelikle sıkıcı bir eğitim olacağından emindim. Klasik bir eğitmenden beş günlük monoton bir kursun ilk gününe çekinerek gelmiştim. Fikrim 09.15 itibari ile değişti. Ben bugüne kadar hiçbir eğitmeni kendime bu kadar yakın saygı beklemekten çok saygı gösterici ve çok daha önemlisi anne gibi kendime yakın hissetmiştim. Bazen aldığım eğitimlerde diğer kursiyerler ile tanışmada, isimlerini bile öğrenmeden sertifika aldığımı hatırlıyorum. Çelikle Ayşegül hocam bizi iyi bir takım yaptı. Ekip ruhunu aşıladı. Amacımızı ve hedeflerimizi ayrı ayrı öğrendi ve bunu hiç unutmadan bizi sağlıklı eğitti. Çok şükür. Keşke ile değil iyi ki ile son eğitim günümüzü sonlandırıyoruz. İyi ki bu merkezde Ayşegül hocanın eğitimine katılmışız. Merkez ofis çalışanları, personel, görevliler her zaman anlayışlı ve saygılıydılar. Ne çayımız ve suyumuz eksik olmadı. İkramlar çok lezzetliydi. Kesenize bereket, akşam eğitim çıkışı ekstra çalışmalara kaldık bazen iki saat mesaileri bitmiş olmasına rağmen üfleyen ‘acele edin ’diyen olmadı. Ne mutlu eksik ya da yanlış bilgi ile gitmediğimden eminim Kurumunuzun ve Ayşegül hocamın başarılarının devamını diliyorum.

SAYGILARIMLA

TUĞBA ARSLAN

TIBBI DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK 


Kapıda ilk girdiğimde kurumun çalışanları sıcaklığı ve samimiyetini gördüm. Diyalog ve etkili iletişim içinde olduk her şey yerindeydi. Eğitim açısından ilk gelirken bilgi çok az derece seviyesindeydi. Eğitimin son aşaması gelinilirken inanılmaz öz güven ve bilgi birikimine sahip olduk cesaret konusu baya ilerleme kat ettim. Ayşegül hocaya çok teşekkür ederim. Yanlışlarımızla ve doğrularımızla bize katlandı her zaman destek oldu asıl dersi sevmemizin sebebi hocamın samimi yaklaşımı yüzündeki tebessüm ve kalbinin temizliği bize hissettirdi. Hoca kadar olmasak inşallah onun yolunda gideriz. Sonuçta hocanın öğrencisiyiz sonsuz teşekkürler Ayşegül hoca. Eğitim ortamı çok güzeldi. Arkadaşlarla iyi diyalog kurduk. Ortam süperdi insanın bırakası gelmiyor ama malum her şeyin muhakkak bir sonu var. Tüm arkadaşlarımın yolu açık olsun.

YASİN POLAT
TIBBI DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK


Canım hocam güler yüzünüz samimiyetiniz ve eğitimci ruhunuzla bizden çok siz emek verdiniz. Her şey için çok çok çok teşekkür ederim. Eğitimi sizden almamın ne kadar büyük avantaj olduğunun farkındayım işinize verdiğiniz önem mükemmel koçluğunuz için teşekkürler. Sizin tırnağınız alabilmek ümidiyle. Sizi seviyorum.

NAGEHAN KURU
LABORANT 


Ayşegül hanıma öncellikle emeğiniz ve güler yüzünüz için çok teşekkürler. İyi ki bu kuruma geldim diyorum. Tanıştığım insanlarla kurduğumuz dostluklar ve ekip olma duygusu çok iyiydi. Emeği olan herkese sonsuz teşekkürler.

DİLEK ULUPINAR
ACİL TIP TEKNİSYENİ


Ayşegül hoca güler yüzlü profesyonel bilgili pozitif enerjisini sınıfa yansıtan harika bir eğitmen. İkramlarınız için teşekkürler yapan kişinin el lezzetti var. Sınıfın temizliği havalandırması güzeldi. Teşekkürler.

DAMLA GEZEN
ACİL YARDIM

İlk Yardım Eğitici Eğitimi

  • Bizi twitter dan takip edebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda yorum yapabilir, sorular sorabilirsiniz.

Leave a Reply