İlkyardım Eğitici Eğitiminden Mezun Olan Kursiyerlerimizin Kurumumuz Hakkında Görüşleri – 1

kursiyer yorumları

Sayfa 1 | Sayfa 2 | Sayfa 3 | Sayfa 4 | Sayfa 5

kursiyer-5Yeni Ümit Eğitim Kurumlarınca verilen, Ayşegül Bilgiç eğitmenliğinde almış olduğum ilkyardım eğitimi sürecinde, eğitmenimizin bizlere göstermiş olduğu sabır, samimiyet, Güler yüz için çok teşekkür ederim. Hocamız kendisini tamamen bir şeyler öğretmeye adamış olup, bu konuda bıkmadan usanmadan bizlere sonsuz destek olmuştur. Kendisinin örnek tutum ve davranışları bizler için yol gösterici olacaktır. Hocamıza sonsuz teşekkürler ve sevgiler ayrıca kurumun lezzetli ikramları içinde teşekkürler.

SEDA DELİBALTA
BİYOLOG


kursiyer-1YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMLARI İDARESİNE
10–15 Ağustos tarihleri arasında ilk yardım eğitici eğitimi kursuna katıldım. Hocamız Ayşegül bilgiç anlatımıyla bize bu konuda çok tecrübeli olduğunu hissettirdi. Ve bizleri sıkmadan yormadan bu konuda yetkinlik kazandıracak eğitimi almamızı sağladı. Gerçekten iyi ki Yeni Ümit Eğitim Kurumlarını seçmişiz dememizi sağladı. Ayrıca bizleri her gün muhteşem el yapımı börek ve çörekleriyle mutlu eden aşçı Fatma hanıma da teşekkür ederiz.

HUZEYFE ÇETİN
Doktor


kursiyer-7Yeni Ümit Eğitim Kurumlarını internetten ilk yardım eğitimleri ile ilgili araştırmam sonucunda buldum. Eğitimlerle ilgili kurumu arayıp bilgi almak istedim. Onlarda numaramı alıp hemen geri dönüş yaptılar. Dersin içeriği ile ilgili bütün bilgilerin cevabını kurumdan alabildim. Bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri çok iyiydi. Kursla ilgili herhangi bir değişiklikte tüm bilgiler aranarak bilgilendirildi (Suna hanım) kurs günü kuruma geldiğimizde sıcak sempatisiyle bizi karşılayan öğretmenimiz Ayşegül BİLGİÇ’ le karşılaştık. Sınıf düzeni ve isimler intizamla yazılmış katılımcılarını hemen tanımasına yardımcı olmuştu. Gün içinde kursumuza tanışmayla başladık ve dersin renkli ve ilkyardımı ilk günden öğrenmenin olacağını beklemediğim halde hocamızın enerjisiyle ilk gün belki de hiç bilmediğim bilgileri günün sonunda % 80 lik kısmını öğrendim. Aslında eğitim kısmı son iki kısımda olmasına rağmen öğretmenimiz ilk günden eğitimciliğinde aşılamamıza yardımcı oldu. Güzel bir eğitim güzel ikramlar eşliğinde sonlandı. Bu eğitim için kurumunuza teşekkür ediyorum. Hocamız Ayşegül Hanım güzel anlatımına ve yüreğine teşekkürler. Aldığım en eğlenceli eğitimlerden birisiydi.

KEZİBAN KARADURU
BİYOLOG


kursiyer-2Yeni Ümit Eğitim kurumlarına başladığım an çok tedirgindim. Nasıl kişilerle karşılaşacağım nasıl davranacaklar diye ama tedirginliğim başladığım andan itibaren değişime uğradım. Kendimi evimde memleketimdeymiş gibi buldum. Yapılan ikramlar, self servisler personelin güler yüzlü davranması beni çok mutlu etti, kursun uzamasını bile düşündüğüm olmuştur. Eğitim konusuna gelince Ayşegül hocam mükemmel kişiliği ve anlatımıyla bizi çok motive etti. Kalıplaşmış bilgi ve becerilerimizi yenileriyle değiştirme olanağı sundu, çok faydalı olacağını düşünüyorum. Kendim ve ekip arkadaşlarım adına kurs müdür ve tüm ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her zaman sizinle beraber olduğumuzu unutmayacağım.

AYDIN AKYÜZ
SAĞLIK TEKNİKERİ 


kursiyer-3Öncelikle kursa ilk geldiğim günkü psikolojide şimdi nasıl geçecek bir hafta sıkıntıdan patlarım oldu ama Ayşegül hocamızı tanıyınca dersine girince ön yargım değişti. Gerçekten harika, eğlenceli, güzel, zevkli bir hafta geçirdim. Hem çok verimli bir ders verdi hem de yeni yeni şeyler öğrendim. İnsanlara yaklaşımı ders anlatışı olsun gerçekten çok değerli bir hocamız. Bende bundan sonraki eğitimimde Ayşegül hocamızı örnek almaya çalışacağım. Diğer çalışanlar gene öyle çok güler yüzlü, sıcak bir ortam aile ortamından bile güzel. Her gün verilen ikramlar çok dikkatimi çekti. Gerçekten çok güzel düşünülmüş. Bugün buradaki son günüm ama keşke kurs bitmese de bu sıcak ortamdan ayrılmasam diyorum.

NURULLAH DEMİRCAN
TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKERİ


kursiyer-8Ayşegül hanıma öncelikle eğitim süreci gayet güzel ve eğlenceliydi eğitim kurumu ve ikramlar güzel ve yeterliydi. Eğitim konusunda gayet dolu ve tecrübeli birisiniz. Ders çalışma konusunda çok fazla vaktimiz olmamasına rağmen sınavlardan başarılı notlar alabildiysek bu sizin bu konuda işini iyi bilen ve profesyonel bir eğitimci olduğunuzu gösterir.

ERKAN ACAR
DİŞ PROTEZ TEKNİSYENİ


19–23 Tarihleri arasında ilk yardım eğitici eğitimi kursiyerlerinden biriyim. Bu güne kadar eğitimlerden en iyisiydi diyebilirim. Eğitime gelirken endişelerim vardı. Ancak ilk günden itiraben eğitmenimizin bizlere yaklaşımı özgüven aşılaması kurumu kendi evimiz gibi hissetmemizi sağladı. Bilgi ve becerilerimizi artırdığımıza inanıyorum. Daha ilerisi içinde heveslendik doğrusu. Eğitim materyalleriniz iyiydi. Hocamızın koçluk yeteneği mükemmeldi diyebilirim. Bu dost ortamını unutmayacağım oluşturduğumuz arkadaşlıklarımızın devam etmesini temenni ediyorum.

Dr. ALİ OSMAN ÇOLAK

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi


Kursun ve Ayşegül Bilgiç hocamızın ilgisinden memnun kaldım. Bundan sonraki hayatıma hocam sayesinde artılar katarak devam edeceğim. Ablaların ikramları için özellikle teşekkürler. Suna hanımında ilgisi için ayrıca teşekkürler kurumun bütün çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim. Eksik gördüğüm herhangi bir şey olmadı özellikle dikkat ettiğim şey bir kurum için saygı sevgi hoşgörü ve deneyim buradan mutlu bir şekilde ayrılıyorum. Bundan sonraki eğitimlerinizde başarılar diliyorum.

ONUR AYDAR
FİZYOTERAPİST


Merhabalar ben direk konuya girmek istiyorum. Öncellikle kurs ortamı katılımcılara yaklaşımlar ilişkiler çok başarılı. Ben hayatımda 15 yıllık eğitim öğretim hayatımda Ayşegül bilgiç hocam kadar mükemmel bir hoca görmedim. Tebessüm davranışları ders anlatımı kişiliği insanlığı çok mükemmel çok teşekkür ederim. Hocama bana verdiği altın bilezikleri için ben bütün derslerden sıkılırdım. Ama 5 günlük kurs bitti diye nerdeyse ağlayacağım hocam. Bir ara kursta kalıp tekrar eğitim almayı bile düşündüm ama maddi durumum sağ olsun bu fikrimi reddetti. Kurstaki ikramlara gelecek olursak ben çok şaşırdım şok oldum. Böyle bir ikamda bulunulmasında bence her kim yapıyorsa çok başarılı özellikle ağlayan kekte hakları ödenmez. Bide suna hanım var yeni ümitte onu da çok sevdim. Kendisi çok güler yüzlü bir hanımefendi. Bizle ilgilendiği için kendisine teşekkür ederiz. Ama Ayşegül hocamı anlat anlat bitmez tabi. Oyunlarını hiç unutmayacagız. Hocamı anlat anlat bitiremiyorum ki. Ama kâğıdım bitiyor sözleri burada kesmem lazım artık. Çok konuştum inşallah kursu bitirebiliriz. Hocam her şey için teşekkür ederim. İrtibatlarımızın kesilmeyecğinden eminim. Bir hatam varsa affola. Teşekkürler yeni ümit ailesi.

SELAHİTTİN SERVİ
SAĞLIK MEMURU 


21–28 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenen ilk yardım eğitici eğitimi katılmasını olarak kurs boyunca gösterdiğiniz yoğun performans için teşekkür ederiz. Kursun ilk gününde verilen eğitim ve pratikler konunun fazlasıyla anlaşılmasını sağladı. Bu kursun ilk yardım içeriği olduğu kadar eğitim bilimleri kısmı da beni oldukça etkiledi. Eğitim bilimlerinde kendimi çok geliştirdim öğrencilerimle iletişimim daha da iyeleşti. Bu konuda size teşekkür ederim.2 yıldır çok yoğun bir iş hayatımın ortasında ruhumu dinlendirdim. Eksik olmayın bu kurs ilaç gibi geldi. Bize gösterdiğiniz ihtimam nedeniyle teşekkür ederim.

SAFA HEYBET
FİZYOTERAPİST


İdari bölümdeki çalışanlar; çaycısından eğitim danışmanı Esra hanıma kadar isim künyemi üzerimde taşıyormuşum gibi ‘Hoş geldiniz Ebru hanım, çay alır mısınız Ebru hanım?’ gibi cümlelerle hitap ettiler. Bu beni olumlu yönde etkiledi, kendimi evimde hissetmemi sağladı. Eğitimin bu kadar ciddiye alınarak katılımcılara aktarılabileceğini tahayyül edemezdim. Eğitmenimiz adeta kendini konuların içine katmış. Çok emek sarf ettiği açıkça görülüyor. Müteşekkiriz…

EBRU ŞENSOY

Doktor


Kursa başlamamdaki ilk amacım açıkçası maddiyata dayalıydı. Çünkü insanlar genelde temel ihtiyaçlarına göre yaşamlarını belirler. Benim maddi olarak ihtiyacım arttığı için bu şekilde düşünmeme sebep oldu. Ama bu tür eğitimlerin maddi ihtiyaçtan çok maneviyatı çok hayati önem taşıdığını çok daha iyi kavramış oldum. Bu şekilde düşünmemi sağlayan ve bunu daha iyi kavramamı sağlayan Ayşegül hocam oldu. Benim için çok iyi arkadaşlar tanımamı sağlıklı bir eğitim almamı sağlamış oldu. Bu durumdan dolayı hocamın emeğine çok çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sunumlar harika.

EBRU ERYILMAZ
SAĞLIK MEMURU


Kurs başlamadan 3–4 gün öncesinde burayı ziyaret ettik.Sınıfımız bize tanıtıldı.Her masada isimler yazılıydı ve eğitim kitabımız ve çözeceğimiz sorular hazırdı. Sınıf eğitim için müsaitti. Kursun ilk günü hocamızla tanıştık. Güler yüzlü karşıladı bizi arkadaşlarımızla çok çabuk kaynaşmamızı sağladı. Dersi o kadar iyi ve sıkmadan anlattı ki ders bitsin istemedim.Slaytlar açık net ve anlaşılırdı.Ve ben bugün ilk yardım konusunda kendimi hazır hissede biliyorsam bu Ayşegül hocamız sayesindedir.Hocamızı her alanda örnek alabilirim ki derste kursiyerle iletişim kurma göz teması vb. konularda Ayşegül hocam bana iyi bir örnek oldu.Ayşegül hocayı tanıdığım için öğrencisi olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.yemek aralarında bile bizi yalnız bırakmadı.Oyunlar oynadık güldük eğlendik ve en önemlisi ilk yardım dersini çok sevdik ve ilerdeki kariyerimde başarılı olursam şayet bu Ayşegül hocam sayesinde olacaktır.Kurum için ise yapılan ikramlar sınıfların temizliği tuvaletlerin hijyenik olması beni çok memnun etti. Genel olarak kurumun ilgi alakası iyiydi.

HAMDULLAH KESKİN
TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKERİ


Çok verimli bir eğitim oldu. Özellikle tam bir örnek  eğitimci olan eğitici hocamız Ayşegül Bilgiç’e çok teşekkür ediyorum. Eğitimin her gününe hevesle ve severek geldim. Umarım onun gibi bir eğitimci olabilirim. Yeni Ümit Eğitim Kurumu’nu tercih etmemin büyük nedeni olan Esra hanıma teşekkür ederim. Kurumun imkânları oldukça güzel; ikramlar çok lezzetliydi, bunları hazırlayan çalışanların ellerine sağlık müteşekkiriz.

DUYGU ZEYNEP GÜLER

Hemşire


İyi ki bu kurumu tercih edip eğitimcimiz Ayşegül hanımla tanışma fırsatı buldum. Eğitimimi ondan aldığım için çok şanslı ve mutluyum. Egolarından arınmış, kendini gerçekten bu işe adamış ender insanlardan biri. Çok çok iyi bir eğitimci. Bütün önyargılarımızı yıktı .Ben sağlıkçı olmama rağmen akademide öğrenmediğimiz birçok konuyu burada çok iyi öğrendik ve özümsedik. Asla ve asla sıkılmadan eğitim günümüzün sonuna geldik. Kurumunuzu çok şanslı görüyorum sizin gibi eğitimcisi varken bol mükemmelleri olur. Youtube ‘e eklenen ilkyardım eğitici videolarını seyrederken ne kadar özel bir eğitim aldığımızı gördüm. Teşekkür ediyorum.

GÜLÜZAR KIRKMALI
Hemşire


 

Böyle eğitim görülmedi Ayşegül hanımın katılımcılara sıcak ilişkiler kurması konusunda yardımcı olması, katılımcıları motive etmesi, bilgi ve deneyimlerini bizlere aktarması çok başarılıydı. Ayşegül hocadan çok fazla şey öğrendiğimi düşünüyorum ve kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca tüm personellerinize alakalarından dolayı teşekkür ederim.

İLKNUR ÖZ

HEMŞİRE


Bir aylık araştırmanın hakkını fazlası ile aldım. Eğitmenin bizlere karşı tavrı davranışı inanılmaz derecede sıcak ve enerji dolu bir insan Ayşegül Hanım. Suna Hanım gülüşünüz bir başka ona diyecek lafımız yok. Mola arasında bize ikramda bulunan hanım efendinin ellerine sağlık. Muhteşem bir ortam ve ekibe sahipsiniz. Teşekkürler.

İSMAİL KARABULAK
İLK VE ACİL YARDIM


Ayşegül hocamızın tüm zamanını bizimle geçirmesi ve öğrettiklerini pekiştirmek için gösterdiği çaba adına teşekkür  ederim. İkramlar da çok güzeldi.

GÜLDER AKTAN ESİM

Doktor


10 Yıllık meslek hayatım boyunca aldığım 2 üniversite ve sertifikasyon eğitim hayatımda görüp gördüğüm işine en hakim en başarılı eğitmen eğitimi kendisinden almak hem bir onur hem de büyük bir şans oldu benim açımdan. Tanıdığım herkese şiddetle tavsiye edeceğim değerli Ayşegül hocamızı ikramlar, sınıf ortamı ve hazırlık harikaydı.Tek kelimeyle mükemmel.

UMUT OZAN ARSLAN
Laborant


Herkes çok yardımsever ve iyiydi. Şahsen olumsuz bulduğum bir durumla karşılaşmadım. Suna hanım ve hocamız Ayşegül Hanım her zaman güler yüzlüydü. Ve bizim her isteğimizle ilgilenip ellerinden gelenide fazlasıyla yapmaya çalıştılar. Çayımızı temizliğimizi vb. ihtiyaçlarımızı karşılayan ablalara da çok teşekkür ediyorum her isteğimizle ilgilendiler. Akşamüzeri sınıfımıza getirilen ikramlarda çok güzeldi yapanların ellerine sağlık.

SEYNUR YAMAN
HEMŞİRE


Ayşegül hocanın motivasyonu çok ama çok iyiydi. Kurumdaki ikramlar ve ilgi mükemmeldi. Tarafımızdan ekip olma kavramı çok  iyi idrak edildi. Konuya hâkim olması, eğlenceli bir şekilde eğitim vermesi çok iyiydi. Evet, uzaktan geliyorum her gün beş saatim yolda geçmesine rağmen pişman değilim yine olsa gelirdim.

PINAR BİLBEN

BİYOLOG


Öncelikle şahsım adına Ayşegül hoca gibi bir eğitmenle karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kesinlikle Yeni Ümit Eğitim Kurumu da bu konuda çok şanslı. Sekiz gün çok verimli bir şekilde geçti. Kurumda bulunan tüm personellerin verimli çalışmaları ve desteklerinden dolayı hepsine sonsuz teşekkürler…

HAVVA TANRIKULU

TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK


İnternette araştırırken Yeni Ümit Eğitim Kurumu’nun sayfasını gördüm, numarasını aldım ve eğitim danışmanı Esra hanımla görüştüm. Esra hanımın benimle detaylı ilgilenmesinden çok memnun kaldım. Hatay’dan eğitime bu sebepten dolayı katıldım. Eğitim boyunca Pendik’te bir yakınımın yanında kaldım ve her eğitim günü 6 saat gidiş geliş yaptım. Anadolu yakasında bir eğitim kurumu tercih etmeyi düşünmedim bunun için; Esra hanıma teşekkür ederim. 35 yıl eczacılık yaptım. Bu kursa gelene kadar ilk yardımın 1/3 ini bile bilmiyordum. Ayşegül hocam sayesinde bunları öğrendim. Şimdiye kadar bu eğitimi almadığıma çok pişman oldum. Tabiî ki üniversitede ilk yardım eğitimi gördük ancak uygulamalı görmediğimizden dolayı tüm bilgiler unutulup gitti. Bize gösterilen ilgiden, sunulan ikramlardan dolayı; Ayşegül hocamıza ve tüm Yeni Ümit Eğitim Kurumu çalışanlarına teşekkür ederim.

EROL YÜCEL

Eczacı


Gerek Ayşegül hoca gerek arkadaşlar çok iyilerdi. Personelin sıcaklığı beni evimdeyim gibi hissettirdi. Hele ki Fatma ablanın ikramları muhteşemdi. Teşekkür ediyorum her şey için.

AYSEL TAŞTAN

VETERİNER


Ben çok eğitim kurumlarından ders aldım. Böyle güzel ortamı olan, hijyenik olan ve ikramları olan bir kurum görmedim. Güler yüzlü, sıcakkanlı, kendini çok güzel yetiştirip geliştiren bir ablam oldu. İyi ki gelmişim bu sayede böyle güzel bir ortamda bulundum ve böyle güzel arkadaşlar edindim.

İDRİS YILDIRIM

Biyolog


Gerek kurum çalışanları gerek eğitim hocamız olsun herkes mükemmeldi. Ayşegül hanımın katılımcılarla diyalogu, bize rol model olma konusundaki başarısı; deneyimini ve kişisel yeteneğini ispatlar nitelikteydi. İkramların daima hazır olduğu ayrıca Fatma hanımın ikramları için teşekkür ediyorum.

Sevgilerimle…

İREM KAVGACI

Biyolog


Ayşegül hanıma denilecek ekleyecek bir şey yok.(maşallah) Eğitime çok hakim. Sunuş algılama mükemmel. Çok çok çok profesyonel. İkramlar çok güzeldi. Emeği geçen ilk başta Ayşegül hocayla birlikte herkese teşekkür ederim. Başarıların devamı dileğiyle.

SERHAT KARA
Tıbbi Laboratuar


Eğitici hocamızın; düzgün ve anlaşılır bir tarzda eğitim verdiği ve herkes tarafından anlaşıldığı kanaatindeyim. Yeni Ümit Eğitim Kurumu’nun tüm çalışanlarına ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

MEHMET HANİFİ AYDIN

Veteriner Hekim


Dolu dolu bir eğitim süreci geçirdik. Eğitmenimiz Ayşegül hanım her anımızda yanımızdaydı ve bize destek oldu. Eğitim sayesinde iş stresinden uzaklaştık. Umarım sınavdan başarılı olur ve Ayşegül hocamız gibi birer eğitmen oluruz. Yeni ümit eğitim kurumu’na ve ikram yapan çalışanlara çok teşekkür ederim. Benimle sağlıklı bir iletişim kurarak ilgilendiği için Esra Akar hanıma da teşekkürü bir borç bilirim.

NESLİHAN DAĞCI

Biyolog


İlk olarak telefonla Esra Akar hanımdan bilgi aldım, geldim, detaylı görüştüm. Çok sıcak karşıladı ve ilgilendi. Tüm bu süreçte çok yardımcı oldu.  Teşekkürler Esra Hanım.  İlk günden beri karşılamanız, ilginiz, eğitiminiz konusunda çok memnun kaldım. Personelleriniz de olumlu davranış içindeler. Özellikle Ayşegül hoca harika bir eğitmen; bize bu tanışma fırsatını verdiğiniz için çok teşekkür ederim.  İkramlar için ayrıca personelinize teşekkür ediyorum.

ÖZLEM KARAKOÇ

Biyolog


Eğitimin çok verimli geçtiğini düşünüyorum. Özellikle eğitmen Ayşegül hanımın çok donanımlı başarılı ve güler yüzlü bir eğitmen olduğunu düşünüyorum. İkramlar için de teşekkür ederiz, hepsi çok güzeldi. Her şeyden memnun kalarak Antalya’ya dönüyorum. Esra hanıma da ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

ÖZLEM ŞAHİN

Hemşire


Benim bu eğitim hakkındaki görüşüm; kesinlikle konuları anlamamda ve uygulamamda hocamızın etkisi çok büyük… Hocamız belli bir bilgi birikimine sahip ve bunu güzel bir anlatımla bize aktarmada çok başarılı. Hocamıza, tüm çalışanlara teşekkür ediyorum çok memnun kaldım. İkramlara da teşekkür ederim. İlgisini eksik etmediğinden dolayı Esra  hanıma da ayrıca teşekkür ederim.

RÜVEYDA SANCAR

Laborant


Eğitim benim için çok verimli geçti. Kendimi ilk yardım konusunda daha yetkin hissediyorum. Kaza anında ilk yardımcı kimliğimi hatırlayıp yaralıya yardım edebilirim. İkramlarınız çok güzeldi. Güler yüzlü tavrından dolayı hocamız Ayşegül hanıma teşekkür ederim.

SEVDA GENÇDAL

Hemşire


Ayşegül hoca gibi mükemmel bir eğitmenin öğrencisi olduğum için çok şanslıyım. Son derece güler yüzlü ve pozitif  enerjili bir ortam olduğu için kendimi çok rahat hissettim.  Ayşegül hocanın öğle aralarında bizimle yemeğe gelmesi, kaynaşma ortamını sağlaması çok güzeldi. Eğitimin en güzel parçası ısınma oyunları oldu. Kurumun ikramları da son derece ince bir davranış. Eğitime başlamadan önce irtibat kurduğum, arayarak rahatsız ettiğim halde benimle sabırla ilgilenen Esra hanıma teşekkürler. Bize ikramlar hazırlayan Fatma abla; ellerine sağlık…

CEREN GİRAY

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ-


Eğitmenimden çok memnunum. Çok iyi bir eğitimci olmanın dışında mükemmel de bir insan. Kendisini tanıdığım için çok ama çok sevindim. Eğitimlerimiz beklediğimden çok daha verimli ve eğlenceli geçti. Bunu hocamıza borçluyuz. Çok teşekkür ederim.

ŞENAY KADIOĞLU

Ebe


Kurumu aradığım ilk gün telefonu açan kişiden itibaren; ilk aşamada bizimle ilgilenen Esra hanım, sınıf ortamı, ders aralarında sunulan ikramlara kadar her şey çok iyiydi. Ayşegül hocama da çok teşekkür ederim. Konuya hâkimiyeti ve bizi sıkmadan anlatımı çok başarılıydı. 8 günlük eğitimde çok güzel stres attık, her şey için teşekkürler.

TUĞBA ÖZHAMAM

TIBBİ SEKRETER


Bu eğitim için Yeni Ümit Eğitim Kurumları’nı seçtiğimden dolayı kesinlikle pişmanlık duymadım. Ayşegül hoca çok donanımlı, profesyonel bir eğitimci. 8 gün boyunca bizlere çok şeyler kattığını  düşünüyorum.(kendi adıma bana çok şey kattı)  Bu eğitimi hiçbir zaman unutamam çünkü çok güzel dostluklar kurdum. Ayşegül hocam size her şey için çok teşekkür ediyorum ve sizi çok seviyorum. Sevgiler.

GÜLŞEN ÇETİN

EBELİK BÖLÜMÜ


En yüksek puan 5 olduğu için eğitmenimize 5 puan veriyorum. Ancak daha da fazlasını vermek isterdim. Cana yakınlığı samimiyeti için teşekkürler.Katıldığım için memnunum.

YASEMİN BARO

Hemşire


Yıllardır böyle bir eğitim ne gördüm ne de duydum. Bu eğitimde hocamız Ayşegül hanıma çok teşekkür ediyorum artı kuruma da her türlü hizmet için teşekkür ediyorum. Ortam çok güzel, eğitim süperdi.

GÜLER GÜNEŞ

TIBBİ SEKRETER


Eğitmenimiz Ayşegül Hanım ve tüm Yeni Ümit çalışanlarının ilgi ve alakaları, problem çözme konusundaki profesyonelliklerini çok iyi buldum. 64 saatlik eğitim; çok uzun olmasına rağmen eğitmenimizin anlatım tarzı, sınıftaki arkadaşlarla kaynaşmamızı sağlaması, molalarda bizimle ilgilenmesi sayesinde çok eğlenceli geçti. Bu nedenle hocamıza çok teşekkür ediyorum. İkramları hazırlayan görevlilerin yaptıkları da çok lezzetliydi. Kayıt esnasında Esra Hanım; tüm sorularımı cevaplayarak, kafamda en ufak bir sorunun dahi kalmamasını sağladı. Herkese çok teşekkür ediyorum. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım.

NİLGÜN BUSE GÜL

BESLENME VE DİYET UZMANI


Genel olarak baktığımda başta eğitmenimiz Ayşegül Hanım olmak üzere işini severek yapan bir takım görüyorum. Yiyecek  içecek ikramları, eve gelen misafiri ağırlar gibi hiçbir şeyden kaçılmadan yapılıyor; bunun için ayrıca teşekkürler. Bu eğitimden  yararlanabileceğini düşündüğüm kişilere kesinlikle tavsiye edeceğim.

AYNUR AY ÖZKAN

EBE


Eğitimimiz hem öğretici hem eğlenceli hem de yeterli bir eğitimdi. Bunu sağlayan öncelikle eğitmenimiz Ayşegül hanıma sonra kurs yöneticileri ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ayrıca bizimle çok ilgilenen ve bize çok yardımcı olan Esra hanıma çok teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

ELİF ÖZTÜRK

AMBULANS VE ACİL BAKIM TEKNİKERİ


Kurs çok verimli geçti çok beğendim. Eğitmenimizden çok memnun kaldım. Eğitimi bizlere hakkıyla verdi. Personellerde çok

İyi ve güler yüzlüler.

MERVE ÇALIŞKAN

BİYOLOG


Sayın Ayşegül hocamı ben hep güler yüzlü hatırlayacağım. Eğitimi bize sevdirerek öğretti ve hiçbir zaman canımızı sıkmadı. İhtiyaç molalarını çok iyi değerlendirdi bizlere. İlerde inşallah onun gibi bir eğitici olmak istiyorum.Bize değer verdi. Rabbim her daim muhabbette kalmamızı sağlar inşallah.

SEVİLAY GÜZEL
Tıbbi Laboratuar Teknikleri


Çok güzel arkadaşların yanı sıra 8 günlük eğitim çok verimli ve zevkli geçti. Hem öğrendik hem eğlendik; bu sebep her gün eğitime istekli bir şekilde gelmeme yardımcı oldu. Öncelikle hocamız Ayşegül hanıma sonra Yeni Ümit Eğitim Kurumları’ na çok

Teşekkürler.

SEDA GÖKSU EKER

HEMŞİRE


Ayşegül hocamızın güler yüzü, samimiyeti ve bizi motive etmesi  gerçekten çok başarılıydı. Derslere aktif olarak katılımımızı sağladı ve motivasyonumuzu en üst düzeyde tutmamız için çok çaba harcadı.  Ayşegül hocaya her şey için teşekkür ederim. Ayıca çalışan diğer  personellerin de güler yüzü ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim.  Burada bulunmaktan çok mutlu oldum, bana kısa sürede çok şey kattı, birçok arkadaş edindik.

SİBEL ŞARMAN

BİYOLOG


Yeni Ümit’e bilgi almak için geldiğim ilk günden son güne kadar idari personel her türlü ihtiyaç ve sorularıma cevap verdi Eğitmenimiz Ayşegül Hanım çok sevecen, ilgili ve işine hâkim bir eğitmen; kendisini çok sevdim… Fatma Hanım ve diğer çalışanlar güler yüzlü ve misafir ağırlar gibi bizi ağırladılar.

Teşekkür derim.

SEVGİ SOMUNCUOĞLU

TIBBİ DÖKÜMANTASYON

 

Eğitmenimiz Ayşegül Bilgiç konusunda hâkim, samimi ve iyi bir eğitimci; kurumun böyle bir eğitmeni kadrosunda bulundurması

kalitesinin iyi olduğuna delildir. Çalışanların özellikle ikramları hazırlayan ve sunan Fatma abla ve diğer çalışanlar işlerinde çok iyiler.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

LATİFE ÇELEBİ

EBE


Benim için önemli olan hocanın eğitimi nasıl verdiğiydi. Ayşegül hoca gibi bir hocadan eğitim aldığım için çok memnunum.

Sıcaklığı, samimiyeti, güleryüzlülüğü, en önemlisi de bilgi beceri ve motivasyonu mükemmeldi. Kendisine her şey için teşekkür ederim. İkramlardan dolayı da Fatma hanıma teşekkür ederim; her yaptığı harikaydı.

KEBİRE ERDEN

EBE


Sekiz gün boyunca profesyonel ve mütevazı bir eğitmen olan sevgili Ayşegül hocamızdan iyi bir eğitici eğitmeni nasıl olmalıdır verimli bir şekilde öğrendik. Samimiyeti, sıcakkanlı ve iyi bir rehber oluşu, eğlenceli bir şekilde eğitim vermesi sayesinde oldukça büyük bir yol kat ettik. İlk gün heyecanlı ve endişeli olan ben artık Kendine güvenen, hatalarından ders çıkarmayı bilen bir insan oldum. Ve tüm olumsuzluklara rağmen sonuna kadar direnecek kuvvetim var. Muhtaç olduğum gücü yine kendimde bulabileceğimi öğrendim. Başta Ayşegül hocama ve bizlere ders aralarında ikramlarda bulunan güler yüzlü ablalara samimiyetlerinden ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Artık sloganımız bu: her şeye rağmen ümitli olun; her şeyden ümitli  olun; hiçbir şey yoksa ümit ‘sizsiniz’…

HÜMEYRA ŞAHİN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

 

Her şey için çok teşekkür ederim. Ama Ayşegül hoca için bir parantez açmak istiyorum. Gerçekten çok ama çok iyi; güler yüzlülüğü, motivasyonu, anlayışı uygulamaları çok iyiydi. Ona ve kuruma sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum hocam.

OĞUZHAN UÇAR

HEMŞİRELİK


Her konuda çok memnun kaldım. İsabetli bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Ayşegül hocamızın konuya hâkimiyetinden, bizi motive etmesinden, bize yakın davranmasından kısacası; her konuda çok memnun oldum. Teşekkür ederim.

ESRA ÖZKIRIŞ

DİŞ PROTEZ TEKNİSYENİ


Eğitmenim örnek modelim oldu. Eğitim hayatım boyunca Ayşegül hocam gibi olmak tek hedefim olacak.(konuya hâkimiyet, katılımcılara hâkimiyet hiç eksilmeyen tebessüm.)

ALİYE ERBAY

RADYOLOG


Kursa gelmeden önce alacağım eğitim ortamının çok sıkıcı olacağına inanmıştım. Ama geldiğim ilk günden beri bunun tam aksini yaşadım. Ayşegül hocamız sayesinde o kadar güzel ve verimli bir eğitim aldım ki kendisine çok teşekkür ediyorum. Hepimizle ayrı ayrı ilgilendi. Zamanını hep bizimle  geçirdi. Sorularımızı hiç sıkılmadan cevaplayarak ve bizi hiçbir zaman geri çevirmeden gönlümüzü kırmadan tek tek anlattı. Şunu söyleyeyim ki  bizim başarımız onun başarısıdır.Ayrıca kursun verdiği ikramlarda son derece güzeldi. Memnun ayrılıyorum bu kurstan.

BURCU KARADAĞ
LABORANT

 

MERKEZİMİZDEN GÖRÜNTÜLER

İlk Yardım Eğitici Eğitimi

  • Bizi twitter dan takip edebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda yorum yapabilir, sorular sorabilirsiniz.

Leave a Reply